5.2.20

SPOTLIGHT!

אני מחליטה להתמקד בדברים שאני אסירת תודה עליהם. הם יוצרים עבורי מציאות קלה יותר שעטופה תמיד במה שנעים וטוב לי. המחשבות מוליכות למעשים, או כמו שאני אוהבת לקרוא לזה, חלומות מיצרים מציאות

עירית בירן חברת נפש שפגשתי ממש באמצע החיים, כנראה שזימנתי אותה אלי, כי אין הסבר אחר לקשר הנפשי העמוק ביננו, לחיבור היצירתי והמעשי, עירית ואני מזמינות אתכם להצטרף אלינו למקום שבו אנחנו אוספות יחד, בהרמוניה שמיוחדת לשתינו את אותם הדברים הטוביםהדינמיות של החיים לפעמים מרגישה כבלתי אפשרית. זו הסיבה שלפני חמש שנים עצרתי הכל והתחלתי מחדש. לימדתי את עצמי, למדנו כולנו יחד, כמשפחה, לעוף עם הדמיון. החיים התגלגלו ועם הזמן בניתי קונספט שמשתף גם אחרים בתהליך הזה.


זו המהות של הסדנאות שאני מעבירה בשנים האחרונות ברחבי העולם. הרגשתי צורך גדול לדיק את העיסוק שלי, שיהיה מספיק ממוקד ועם זאת חסר גבולות, שיהיה מוקפד כמו שאני אוהבת ופרוץ מחשבתית. העולם כולו היום בנוי על 2 מאיות השניה שאנחנו מקדישים לאימג׳ ברשתות החברתיות וכדי בכלל להתחיל לספר לכם מה אני עושה, ומה אני יכולה להציע, אני צריכה אתכם קצת יותר זמן בתוך הפריים שלי. כאן למזלי יש לי יתרון היות ואני צלמת שיודעת לשלוט במצלמה, ובתוצר הסופי. אם נחפש נקודת התחלה, זו תהיה מוצלחת. יותר מהכל מגדירה אותי המצלמה. היא כלי שמתווך ביני לבינכם, היא היסודות החזקים שמניעים אותי ויוצרים את המפגש ביננו


ישבנו וחשבנו עירית ואני, איך ליצור עבורכם מפגש שירגש אתכם כמו שהעשיה שלנו יחד ובנפרד מרגשת אותנו, להעביר לכם את החוויה המלאה של חדוות היצירה, צרור של פרחי בר יפהיפה. עירית מבשלת אוכל שהוא שירה אמיתית, אני מצלמת וזו בכלל רק ההתחלה. גם אתם מרגישים לפעמים שהמדיות החברתיות יכולות לגרום למועקה? כל אותם ריבועים קטנים ומושלמים שמספרים על חוויות נפלאות של אנשים זרים? אני אמביולנטית בנושא הזה, מהסיבה שאני יודעת שלא מעט פעמים הכל סופר אותנטי, ואמיתי. הרגע האחד והפרטי והקטן יכול באמת להיות מושלם. ברי המזל שביננו חווים את זה בספונטניות, והמצלמה המעולה שלהם בדיוק שם בכדי לצלם, והיכולת הטכנית שלהם מושלמת, והופ, יש לנו את זה. וכן, זה קורה, והייתי מגדירה את זה כסגנון הצילום האהוב עלי בעולם - צילום דוקומנטרי. זה נסיון חייםעירית ואני מזמינות אתכם למפגש, שבו אנחנו נייצר עבורכן מציאות. לא, זו לא תפאורה, זה לא סט, זו חוויה. התרחשות. המצלמה שלי תפגוש את הכלים המרגשים של עירית, במטבח הרוחש שלה, בין שבילי מנות מהפנטות כהרגלה, בחורשת האין סוף בין מטעים ומים צלולים וכחולים. נדבר על צילום, ואוכל, נצלם ונאכל, נלמד לדייק את המחשבות שלנו, להתפקס על האובייקט ועל הדרך. להגדיר את הסטינג במצלמה ובראש, להנות מקלאב סנדויץ׳ ובירה צוננת בין שדות מוריקים וסוסים דוהרים. נלמד להתמסר למצלמה ולעמוד גם מלפניה, נעריך את השפע הישראלי והתוצרת המקומית שאיתם עירית תרקח מעדנים רבים במטבח הקסמים שלה. ניישר קו טכני בלבד עם צילומי מזון וקינוחים מפוארים, כדי להמשיך אותו הלאה עם אינפוט אישיאנחנו נייצר את הרגעים, אתם תגיעו כדי לחוות אותם בכנות. הכל שלכם. אתם מוזמנים למפגש יצירתי של צילום אוכל וחיים, או במילה אחת mindfulness . 

משתתפות הסדנה צריכות להגיע עם מצלמת SLR וידע לצילום במצב ידני — manual.
אבל גם אם את עושה את צעדייך הראשונים בצילום או זקוקה לחיזוק מיומנויות, חשבנו עלייך! בנוסף לסדנה, יתקיים מפגש מקדים עבור מי שרוצה ללמוד או לרענן את עקרונות יסודות הצילום ותפעול המצלמה במצב ידני (manual). מפגש טכני על קפה ועוגה שיתקיים בלוקיישן תל אביבי מקסים ויארך כ- 3 שעות.
הסדנה תערך בשדה ורבורג ביום חמישי, ה- 5 במרץ 2020 בין השעות 10:00-17:00.
מפגש ההכנה יערך בתל-אביב ביום שלישי ה- 3 במרץ 2020 בין השעות 16:30-19:30.
וכמה כל זה עולה, אתן בטח שואלות. 1200 ש״ח לסדנה בלבד ו-1500 ש״ח לסדנה ומפגש ההכנה ביחד. ניתן גם להצטרף למפגש ההכנה בלבד תמורת 450 ש״ח.
לינק להרשמה קלה ופשוטה נצמא כאן. תקליקו. 
אפשר גם ליצור קשר עם עירית ולשלם בביט: 0544-297900

 • יתכנו שינויים בתכנית בהתאם למזג האוויר.
 • קיום המפגשים מותנה במספר נרשמים מינימלי.
 • המחירים כוללים מע״מ.
רוצים לראות מה כבר עשינו יחד עירית ואני? תקליקו כאן וכאן ויש עוד מלא..


1 comment:

 1. To:
  Subject: Device operation.
  Dear Sir Or Madam.
  I am a customer of the cellular company "Golan Telecom" - and the device made by the Xiaomi company that I used to this day has ceased to operate or work. I ordered a new device in its place on Monday, 17.11.2020 from the aliexpress website.
  When the device arrives in Israel and is delivered to me (I do not know how long the shipment will take) - I will need help with its initial operation, because I do not have the necessary knowledge to do so.
  I will note that the device I ordered is
  Sample / Type:

  Unlocked Original Apple iPhone 5 GSM 3G Mobile Phone 16GB 32GB 64GB ROM Wifi 8MP 4.0 "IOS 8.0 Used Cellphones

  I asked you is: Do you know any companies through which you can get such a service? And at what financial costs?
  Regards,
  Assaf Binyamini,
  115 Costa Rica Street,
  Entrance A-Apartment 4,
  Kiryat Menachem,
  Jerusalem, Zip code: 966259
  post Scriptum. 1) My home phone number:
  972-2-6427757.
  2) My email addresses: 029547403@walla.co.il And: asb783a@gmail.com And: assaf197254@yahoo.co.il
  And: ass.benyamini@yandex.com
  And: a32assaf@outlook.com
  And: assaf002@mail2world.com
  3)My ID number: 029547403.
  4)I have a computer of the type / model:
  Intel (R) Core (TM) i5-3470 CPU @ 3.20 GHz processor
  Installed memory (RAM): 8.00 GB
  (GB 7.88 can be used)
  System-type 64-bit operating system, x64-based processor
  Computer Name: 111886-PC
  I'm renting it from day one
  Monday, December 30, 2019 from the "Computer Adapters" company. I would also like to sync the new phone with the computer.
  5) Below is a link to the product order page on the aliexpress website:

  https://track.aliexpress.com/logisticsdetail.htm?spm=a2g0s.9042647.4.6.d88f4c4dtqHzNa&tradeId=8121319872206444

  6) I will note that I am a person who speaks Hebrew - and my knowledge of other languages ​​is very limited. Except for medium to low-level English and very low-level French, I have no further knowledge in this area. I enlisted the help of a private translation company to write this letter. Therefore, I need an operating system that supports Hebrew.
  7) Below is a link to the channel youtube in Hebrew which I opened on 28.4.2020-a channel where I occasionally upload content related to the subject of the disabled:
  https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg?view_as=subscriber
  8) On August 10, 2018, I
  joined a social movement called "Overcome" - a movement in which we
  try to promote the status, rights and quality of life of the transparent
  disabled, ie: people like me who suffer from a disease or severe disability
  that is not noticeable to the outside - and as a result of this external
  invisibility Severe discrimination is taken from us.
  The movement's founder and
  current director is Mrs. Tatiana Kaduchkin, who can be contacted by phone at
  972-52-3708001. Her telephone answering hours are Sunday to Thursday between
  11:00 and 20:00 Israeli time - except for Jewish holidays and Israeli holidays.
  Below is a link to our
  movement's Hebrew website:
  https://www.nitgaber.com/  ReplyDelete