19.2.18

let's Hygge!

חשיפה לאור הצפוני - סדנת צילום סטיילינג וקולינרה בשדה וורבורג. הגיע הזמן לשתף גם אתכם בכל הטוב שהיה שם, לא...? אז הפעם, החלטתי להתחיל עם התודות. כי כל מה שקורה לפני הסדנה, מאחורי הקלעים, ותוך כדי,  כל זה שזור באנשים נפלאים ומוכשרים, שבעזרתם, המשוואה נפתרת. אז נתחיל?
עירית בירן מסטודיו נאו פוטרי NOW POTTERY המארחת האולטימטיבית. שיתופי הפעולה ביננו הולכים ומשתבחים.. הבית של עירית היה תפאורה מושלמת לחוויה ההוגית שחגגנו יחד עם הבנות. הטבע הנהדר שסובב את הבית, המזג אויר הסוער והצפוני שסידרנו לעצמנו, הכלים המדוייקים שלה, והאוכל שסגר את כל החוייה לשלם אחד עצום. רק אני יודעת כמה קשה עירית עבדה לקראת היום הזה, כי אין דרך אחרת, לא...? מתחילת היום, עירית פינקה אותנו ביין המתובל החלומי, שכמותו לא טעמתי מעולם.. מאפי קינמון מעשי ידיה, שכמו נשלחו על אייל צפוני מאי שם בצפון אירופה.. ימים היא עבדה על צנצנות ירקות כבושים, הרינג, ריבות ושאר פינוקי מזווה, שזכו לצילום נפלא. בצהריים, היינו בעלות מזל, לטעום את צלי הבשר המפנק שלה, שהוגש בקערות פורצלן גדולות, ישר לשולחן עמוס באוכל מנחם. עירית, האוכל שלך מזון אלים. סקרנית לפעם הבאה..

א

את שולחן הבוקר, ערכנו ביום שלפני עם מתנות קטנות והוגיות, מפנקות ונעימות.
הדר, מעצבת מוכשרת מהמותג FEST  שכולו מושתת על עקרונות ההוגה, העניקה לכל משתתפת מסננת תה וחליטה ארוזות נפלא.

עדי אנדולט מהמותג ממתקים של פעם פינקה את המשתתפות בכל כך הרבה ממתקים עבודת יד, כאלו של פעם.. מרשמלו ופאדג׳ וטופי, והכל ארוז כמו פעם בעטיפות נייר מתוקות. בסשן הצילומים בסוף, הממתקים שלה כיכבו, כל כך פוטוגנים ומשמחים.
בארוחת הבוקר, הצטרפו לחגיגה שני אנשים מאוד מוכשרים. הראשונה, חברה מרחוק, שאני כבר ממש מחכה לפגוש - מיכל קורן מרשימת מכולת. בבוקר מוקדם, בין כל ההכנות, נכנס בחור עם מגש עצום, ובתוכו זהב כתום. מיכל שלחה עבור הסדנה סלמון כבוש, לא רק הכי פוטוגני שפגשתי, גם הכי טעים  בעולם.. הודעתי בבוקר שאני לא יכולה להתחיל לאכול ככ מוקדם, ואוותר על פינוקים מתוקים, אבל כשהוא הגיע, הסלמון, הייתי חיבת לצלול לתוך המגש.. מיכל, תודה!

ושניה לפני שאני מראה לכם אותו, אני מצרפת עוד איש מוכשר שעזר לסיטואציה להיות מושלמת, כי מה עוד צריך חוץ מהסלמון של מיכל? לחם. ולא סתם לחם. עודד רסלר. זה האיש שלכם מעכשיו. שווה לעקוב אחרי החשבון שלו באינסטוש. לחם נורדי ביי דה בוק. כמה יפהיהפה ככה טעים. והנה הם שני הכוכבים:האנשים הנפלאים שדאגו לנו לאלכוהול משובח מהבוקר ועד הסוף, הם לא אחרים מייקב פלטר. הם לא רק יקב נפלא, הם גם מזקקה נפלאה , ובכלל מותג מנצח עם עיצוב מטריף, משובח מובחר ויוקרתי. היין היה נפלא, שניהם, האדום והמבעבע, וגם הברנדי שהם שלחו, חימם אותנו בדיוק כשהיה צריך. תודה פלטר, אתם באמת TOP.

לפני שאני מראה מה היה בין לבין, תודה אחרונה לקפה נחת מכיכר דיזינגוף,  שסגרו לי מצויין את הפינה של CHEMEX. היה לי ויז׳ן, לשתף את הבנות באהבה גדולה שלי - קפה, וקפה נחת שלחו לנו שני קנקני זכוכית של מותג העל, הסופר מעוצב קימקס. תכנסו לקישור תבינו על מה אני מדברת. סיימנו את היום בסשן הדגמת הכנת קפה, שהיה פוטוגני בפני עצמו. כי ככה הנורדים, מכורים לקפה..
אז נתחיל עם ארוחת הבוקר....?מייד אחרי ארוחת הבוקר התחלנו סשן טכני מאוד, למדנו והמון, היה נפלא סביב השולחן, ובעיקר מספק מאוד כשהבנות מבינות בקלות ומיישמות עוד באותו היום.


ארוחת הצהריים התחילה עם שמש חמימה, והמשיכה עם ממטרים נעימים, ממש כמו בנורדיה, לא...? מזג אויר סוער הוא לגמרי חלק הוגי, והאוירה היתה סוחפת ומדוייקת לאורך כל היום.


הקינוחים הם תמיד החלק האהוב עלי. אחרי הבשר :) כי הם כל כך קלים לצילום, וכל כך פוטוגנים, הבנות תרגלו צילום טבע דומם, צילום ילדים, הקפאת תנועה ומפתחי צמצם. סידרנו ״פינות״ צילום עבור כל התרגולים האלו, ולשמחתי הרבה, אישה יקרה ומוכשרת הצטרפה אלינו ליום הזה, והיתה נעימה ונפלאה במיוחד. מיטל דור, שהיא חברה וצלמת מוכשרת. מיטל עזרה עם כיווני מצלמות, טיפים לחשיפות, ובכלל, היתה חלק מהאוירה הנעימה במיוחד. תודה יקירה מכל הלב!
עד כאן הפעם. איזה עונג צרוף זה היה, לבלות שוב בחברת עירית ושאר הנשים המוכשרות שהיו חלק מהחגיגה. תחושות הסיפוק והמנוע קדימה עצומות בסוף ימים כאלו. ואני מפצירה בעירית לשחרר לעם מתכונים דרך הניוזלטר השווה שלה, שכדאי לכם מאוד להיות מנויים עליו. שוב, תודה לכל העוסקים במלאכת האסטטיקה, זה הופך את היומיום לפשוט יותר כשהכל סביבך יפה כל כך..

ולעיניינים חשובים אחרים :)
בסוף חודש אפריל תפתח לראשונה סדנאת צילום לגברים ונשים יחד!! אז אם אתם בעניין של לטייל עם הבנזוג, זו החופשה הכי מיוחדת שתוכלו לדמיין. התאריך הוא ה-27 לאפריל, וההרשמה תפתח בימים הקרובים ממש.
בנוסף, במהלך חודש מאי יפתחו שתי סדנאות. האחת למתחילות, והשניה למתקדמות. פוסט חגיגי במיוחד יעלה לכבוד שלושת התאריכים המרגשים האלו, עם כל הפרטים הנחוצים.

2 comments: