19.8.14

Fun is good. (Dr. Seuss)

זה יהיה הפוסט הארוך ביותר שכתבתי, לא כי אכתוב הרבה, אלא כי מאוד קשה לי לבחור תמונות. פעם כבר כתבתי שהבלוג הזה הוא בעיקר בשביל המשפחה, שבחו״ל (גם עכשיו יש משפחה מהעבר השני של הים.. תמיד מישהו יהיה בצד השני..) ובעיקר כדי לעשות סדר ברגעים שלנו. אני מתנצלת מראש אם זה ארוך מידי. קחו קפה ושבו :) 
לאורחים החדשים בבלוג, הי! אנחנו נמצאים בחופשה השנתית שלנו אצל סבא וסבתא בצפון בולגריה על הדנובה. כמו בכל שנה, גם הקיץ חגגנו ללולה יומולדת כאן, ואנחנו מאוד אוהבים מסורת. מגיל שנה, התחלנו לחגוג יחד  - נורה ואני. נורה היא החברה הכי טובה שלי כאן, בחורה מוכשרת בלי גבול, שיש לה ילד מתוק בן 4 ותאומים בני שנה וחצי. דני הבכור שלה נולד בהפרש של ימים ספורים מלולה + שנה אחת. ואנחנו חוגגות יחד כל שנה. אנחנו חושבות אותו הדבר, רואות את אותם הדברים ובעיקר נהנות מאותם הדברים. התכנונים ליומולדת מתחילים כל קיץ ברגע שאני נוחתת. ישיבות צוות בבית קפה בפארק, סיבובים בשווקים, ממש קצת פינטרסט והרבה חלומות. קצת פינטרסט כי זה לא ריאלי לכאן. חומרי היצירה שאפשר להשיג כאן הם מינימלים, וצריך למצוא הרבה חלופות אפילו לדברים הבסיסיים והפשוטים. אז אנחנו משתדלות להיות ריאליות למה שאפשרי, אבל תמיד תמיד חולמות רחוק :) 
בשנתיים הקודמות הלוקיישן היה בכפר אחר, אבל מכיוון שהשנה הבריכה ששם בדיוק בשיפוצים זה היה לא בטיחותי לחגוג שם, והיינו צריכות פתרון אחר. בסוף חגגנו בחצר של דייג מקסים, שבאמת לא הבין מאיפה הגענו עם היומולדת הזו.. אבל הוא היה כל כך נחמד, שנתן לנו את הבית ליום שלם. לנו ולעוד 30 מוזמנים. בכל שנה מתווספים ילדים חדשים למסיבה, והשנה, לא רק שהיו ילדים מקסימים, גם זוג חברים מאוד מאוד טובים שלנו עוד מתקופת בצלאל הגיעו מלונדון לשבוע עם הבת שלהם. יותר מעשר שנים לא נפגשנו ליותר מכמה שעות חטופות בביקורים שלהם בארץ, ופתאום יש לנו שבוע שלם איתם. הילדים בעננים, והכי כיף שהם הצליחו להגיע ליומולדת של לולה! נועה ואיתי, ואביגיל כמובן,  כמה כיף שאתם כאן!!!
אז אני פשוט אתחיל עם המליונים של התמונות, זה פחות ממאית ממש שצילמתי, וקצת אכתוב בין לבין. כמובן שהיומולדת השנה כולו היה חיות, כי אין משהו בעולם שלולה אוהבת יותר.
לפני הכל, אם אתם שואלם את עצמכם למה, פשוט כי זה היום הכי שמח בחיים שלי. ימי ההולדת של הילדים. ביום שהם נולדו קרא פלא בעולם, ואני  אומרת תודה. ברוכים הבאים לספארי - 
ושניה לפני הפוסט הארוך, הנה נורה שאחראית על הכל פיפטי פיפטי :) שנזכה לחגוג עוד מלא שנים ביחד
Nora, you are the BEST!!!

התחפושות היו תלויות בכל מקום. ידענו שיהיה מאוד חם אז הן היו בעיקר זנבות ואוזניים. 
הדוכן לימונדה משנה שעברה הפך להיות דוכן כרטיסים לספארי. על החיות הענקיות היפהיפיות אחראי בעלי המהמם, שצייר אותן על עץ, וחתך והשקיע ושימח את לולה עד השמיים. היו שם פיל ואריה וג׳ירפה וארנב ושני תוכים!


וזו משפחת פרנק המקסימים שבאו לבקר מאנגליה, תבואו כל שנה, טוב? 

המתנה הכי שווה בי פאר היתה כמובן מנורה. היא מכירה לגמרי את האהבה של לולה לחיות, היא סרגה לה עכברים קטנים מקרושה. פשוט לא היו לי מילים, בנוסף, היא גם תפרה לש שימלת חתול. התמונה שלה תגיע בפעם אחרת. 
המסכות האלו היו להיט. קניתי אותן ממש ברגע האחרון ב-25 אגורות. מציאה!


יאנה היא אחת הילדות המקסימות שפגשתי בחיים. אולי גם לולי חושב ככה.. מה שבטוח הוא לא אומר. 

 ובויאן הקטן. הצרפתי הכי שובב שפגשתי. שפת הילדים היא זו ששלטה ביומולדת. זה לא משנה מאיזו ארץ או יבשת הגעת ליומולדת, לשחק בטוח תצליח! אתם עדיין כאן? 

היינו שם שעות ארוכות, השמש שוקעת לקראת 10 בלילה, הקטנים פרשו אחרי העוגה, הגדולים המשיכו במלחמת כריות על הדשא. הלוואי וכל מי שאני אוהבת היה יכול להיות איתנו שם. אלו הרגעים שזוכרים לנצח כנראה. כרגיל, הפרחנו בלוני נייר כמו בכל שנה, ונסענו הביתה עייפים אבל כל כך כל כך מרוצים. לולה ארזה את העכברים שלה ונרדמה באוטו. את הפוסט הזה אני כותבת ב-4 בבוקר, וכבר אין לי סבלנות לחכות למחר להראות לה את התמונות :) וגם לאימא ואבא שלי. בשנה הבאה אתם איתנו כאן! שניכם. 

לולה אומרת שהיא כבר גדולה, והיא רוצה מתנה אחת ליום הולדת. בהתחלה היא ביקשה את ברבי וקן, אבל היא שינתה את דעתה. עכשיו היא מבקשת שיצמחו לה כנפיים, כי הירח מאוד רחוק, והיא רוצה לחבק אותו. כשיהיו לה כנפיים היא תוכל.  אלוהים לא יכל לבחור יותר טוב בשבילי.  
אני מאחלת לעצמי להמשיך ולהתרגש מימי ההולדת של הילדים, להמשיך ולהזכיר להם איזו מתנה הם בחיים שלנו, של כל המשפחה. אולי יום אחד, לולה תראה את הפוסט הזה לילדים שלה, מעניין מה הם יגידו...
לעוד המון ימי הולדת מאושרים ובריאים לכל הילדים המתוקים בעולם. 
xoxo אפרת

8 comments:

 1. קסום ביותר! יפיפה

  ReplyDelete
 2. איזה יופי !
  מזל טוב !
  :-)

  ReplyDelete
 3. מקסים!
  מזל טוב!

  ReplyDelete
 4. מהמם! חמודים ויפים;)

  ReplyDelete
 5. חוויות לכל החיים...

  ReplyDelete
 6. מזל טוב!!! חיבוק ונשיקה והמון געגועים:))

  ReplyDelete
 7. כל כך, אבל כל כך קסום!
  כמה כיף לה ללולה שיש לה אמא מגשימת חלומות

  ReplyDelete
 8. איזה כייף לשקוע בכל היופי הקסום הזה
  מזל טוב!

  ReplyDelete