24.4.14

Sea of green

 אחרי טיסה ארוכה הגעתי לפני שלושה שבועות לחלל החיצון. נחתנו בשלום, היה מדהים. אתמול בלילה עלינו שוב לחללית שלנו, וחזרנו לכדור הארץ. ככה הרגשתי בשלושת השבועות האחרונים. בהחלטה מחושבת ומתוכננת התנתקתי כמעט מכל מה שאני רגילה אליו בחופש הזה. הילדים היו איתי בבית, או יותר נכון טיילו איתנו מחוץ לבית הרבה, והאייפון היה בשביתה. כמעט שלא הטענתי אותו, אולי פעם בשלושה ימים, כי ככה זה כשאתה לא מציץ באופן קבוע בפייסבוק/בלוג/אינסטגרם הבטריה משום מה לא נגמרת.. אפילו שכחתי אותו יומיים וחצי שלמים רחוק ממני. המרחב הציבורי הזה של הרשתות החברתיות יכול לפעמים להיות מעיק, וככה הרגשתי ממש לפני שהתחיל החופש. אז כהחלטה, עשיתי את מה שעשיתי. היה נפלא, היה שקט, היה פתאום הרבה יותר זמן וריכוז לעשות דברים אחרים. קראנו ספרים והמון, טיילנו והיינו ביחד כל הזמן. אבל כנראה שזה כבר לא אפשרי היום, לנהל עסק, לשווק את עצמך, ולפנות לקהל גדול בלי באמת להיות שם. אז פעמייים במהלך החופש העלתי פוסט חדש, וגם אותו צימצמתי לפוסט בלי מילים. הבלוג שלי הוא אחת ההנאות הגדולות, בחיי, אבל אתם משערים לעצמיכם כמה זמן נדרש בשביל להעלות פוסט..? לפעמים אני מתכננת את זה יותר מיום שלם. והיום, היום אני שוב מול המחשב, עם טונות של מיילים, צילומים וחובות משלושת השבועות החלומיים שהיו לי.. ומחר כבר יום צילומים חדש, ומי בכלל זוכר שרק לפני כמה ימים לא טרחתי בכלל להטעין את האייפון בלילה. בשני הפוסטים האחרונים פרסמתי קצת (תאמינו לי שזה ממש קצת..) מהימים שלנו בחופש. אני ממש כמו הילדים, לא רציתי שזה יגמר :) אבל למזלי יש לי סיפוק כל כך עצום בעבודה שלי, שגם עליה לא הייתי מוותרת בקלות. עכשיו צריך לאזן מחדש. אחד הדברים שעשינו בחופש היה ללמד את הילדים מי אלו ה - Beatles. אחת האהבות הישנות שלי.. ולכבוד היומולדת של אבא (!) שחגגנו השבוע לולי, שוב עם הרעיונות הממימסים שלו.. החליט לצייר לו צוללת צהובה. כשהוא סיים, הוא אמר: עבדתי כל כך קשה! ממש כמו נמלה.....
פאוז קטן ביוטיוב, וזה מה שהוא בחר לצייר. אבא שלו כמעט בכה כשהוא ראה את הציור.

אם אתם עדיין לא עוקבים אחרי באינסטגרם, שם אני איך לא  - mylovelymess, אז אתם  מוזמנים לראות  את התוצאה הסופית! 
שני דברים אחרונים - ביום שישי הבא ה- 2 למאי נפתחת סדנת צילום חדשה, ויש עדיין מקומות. אתם בטוח רוצים להגיע לחופש הגדול עם קצת יותר ידע על איך לצלם את הילדים, לא..? ההרשמה כרגיל דרך המייל: efratlozanov@gmail.com ולמי ששלחה לי מייל במהלך החג, ועדיין לא חזרתי אליה עם פרטים לגבי ההרשמה, מיקום וכו, אנא, שילחו לי מייל נוסף עוד היום, ואחזור אליכן עד מחר בבוקר! 

משהו אחרון קטנטן.. כשפתחתי את הסטודיו שלי, לפני שנתיים וחצי... העבודות הראשונות שלי היו צילומי משפחה. מאז עברו הרבה מים בנחל הקטנטן שלי, ובשנה האחרונה התמקדתי בצילום מסחרי. החופש הזה הוביל אותי לחשוב יותר ויותר על הדברים שבאמת משמחים אותי, ואלו שגורמים לי, וכמובן לאחרים להנאה גדולה. אז, מהחודש, ועד שנצא לחופשה השנתית שלנו (יו הו!!) שזה אומר יולי, אני מתפנה לעשות את מה שאני אוהבת,  אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל לפרטים. מאוד אשתדל להעלות פוסט שלם בנושא עד לסוף השבוע הזה. 

".....So we sailed up to the sun, till we found the sea of green"

לא אכפת לי להרחיק עד השמש בשביל למצוא את אותו sea of green...אני חוזרת לאט אבל בטוח למרחב הוירטואלי, שגם עליו, יש לי לא מעט דברים נפלאים להגיד, המקום שעזר לי להגיע לכל כך הרבה מכם, הקוראים והלקוחות המקסימים שלי :)  
xoxo אפרת
4 comments:

  1. ציור מקסים, גם אני הייתי נמסה, כמעריצת ביטלס מושבעת ביותר :)

    ReplyDelete
  2. איזה ילד מרגש וכישרוני! טוב שנהניתם יחדיו בחופש. אולי לא הטענת את האייפון אבל בטח הטענת את מצברי הגוף והנשמה :) חזרה לשגרה כייפית!

    ReplyDelete