3.6.13

WE MOVED!!!

פפפ.... אנחת רווחה. החודש האחרון היה מטורף. אפילו אני לא האמנתי שזה קורה, אבל עברנו דירה! הכל היה סופר מהיר, ממש מהרגע להרגע. אני כבר יותר מחודשיים מחפשת קן חדש למשפחה שלנו, היינו ממש על סף הלפתוח אוהל בפארק היקרון ולקרוא לו בית. שבועות ארוכים של חיפושים קדחתניים, וכלום. ממש כלום. לא מצאתי כלום. הכל יקר מידי, ישן מידי, קטן מידי או לא מואר מידי. תל אביב התחילה לעשות בעיות. אבל אז.. טה טה טה טה.. תדמיינו תופים - כאילו שהיא חיכתה שם במיוחד בשבילנו. הדירה המושלמת. בבוקר יום שישי בזמן שאני מעבירה את סדנאת הצילום שלי אני מקבלת שיחות נונן סטופ מבעלי, בסוף התייאשתי ועניתי. עצרתי הכל. מה קרה??? אז זהו. שמצאנו דירה הוא אמר. ישר מהסטודיו, בשישי בצהריים טסתי לראות אותה. שחס ושלום אף אחד לא יעז לחטוף לנו אותה בשעה וחצי שבין לבין. כל הדרך אי מדברת עם בעלי, שואלת שאלותף חסרת סבלנות, איך יכול להיות שמצאת דירה כל כך מושלמת? מה בכל באמת כמו שאת מתאר זה אמיתי? היא תהיה שלנו? אוף נמאס לי כבר מהחיפושים!! 
to make a long story short -  ביום ראשון בבוקר חתמנו, ואנחנו שם כבר שבוע. פפפ.. הרבה הרבה מזל וסבלנות דרושים בחיפושי דירה בתל אביב. 

האמת שעדין לא התמקמנו לגמרי, חסרים קצת פריטים כדי שממש נרגיש בבית. הגז והתנור עדיין לא מחוברים, ואנחנו מוצאים את עצמינו קופצים לנמל עם האופניים לארוחת ערב, אחרי הכל זה חמש דקות באופנים מהדירה החדשה :))) 

לולי ולולה בשמיים. סוף סוף יש להם מרחבים אינסופיים לבלאגן שלהם. וכשמסדרים את הבלאגן בערב לכל דבר יש מקום. נפלא, פשוט נפלא! הכי לא ברור לי איך בלוגריות מוכשרות מצליחות לצלם תוך כדי. תוך כדי מעבר דירה, שיפוץ רהיטים או סתם תוך כדי אפייה. למי יש שניה לזה בכל עם כל הבלאגן שמסביב? אז צילומים אמיתיים עדין אין, אבל בשבוע הקרוב אעבוד על זה במרץ. אלמד איפה האור הטוב, מה הפינות האיכותיות של הבית, ואיפה הכי כיף לצלם :) 

לבינתיים זו התמונה הראשונה שצילמתי את הילדים בדירה החדשה בבוקר הראשון שלהם.  לא בפוקוס מי יודע מה, לא מושלמת, אבל זכרון נפלא.. לולה קיבלה מיטה של גדולים, וסוף סוף הם ישנים שניהם באותו חדר. כמה חיכיתי לרגע הזה..
ואם יצא לכם לראות בפיסבוק שלי את לולה והאהבה החדשה שלה, ושאלתם את עצמכם איפה הפסנתר היה בדירה הקודמת, אז זהו שהוא לא היה. הוא הגיע בחבילת ההפתעות של הדירה החדשה! עכשיו כל מה שנשאר זה למצוא מורה טובה לפסנתר..
כשאני שואלת את הילדים אם כיף להם בדירה החדשה הם צורחים שכן. ומיד אחר כך לולי שואל: אימא, אנחנו לא צריכים לחזור לדירה הקטנה יותר, נכון??... כמה כיף לראות אותם מאושרים! 
אז הדירה העדיין ערומה, כי החלטנו להיפטר מכל מה שלא בא לנו עליו יותר, אבל אני בחיפושים רציניים אחרי דברים יפים לבית. לולה, לא אכפת לה מה יש ומה אין, היא הכי מרוצה בעולם!
אז ללעבור דירה זה כיף אמיתי, אמנם הרבה לחץ לכלוך ובלאגן אבל כשהכל בא על מקומו (ובסוף זה תמיד קורה, גם גז ותנור אוטוטו יהיהו לנו ..) זו הרגשה משחררת וכיפית. אני סוף סוף חוזרת לעבודה בסטודיו, הזמן שהקדשתי למעבר נגמר. סדנת צילום חדשה נפתחת ב-14 ליוני, ימי שישי בבוקר משעה 9:00 עד 12:00. כל הפרטים נמצאים למעלה תחת הלשונית phoyography workshop. מחכ הומצפה לפגוש קוראות חדשות!


4 comments:

 1. תתחדשו! נראה מעולה;) העיקר שיש אור:)

  ReplyDelete
 2. נראת דירה מקסימה ושמחה שהילדים מרוצים!!!
  עוד תמונות :)

  ReplyDelete
 3. נראה פשוט מקסים, המון בהצלחה

  ReplyDelete