6.6.23

October. Marrakech. Mark you calender.שמחה ונרגשת להזמין אתכם לריטריט חדש במרקש. בפעם השביעית, נתכנס חבורה של נשים (גם גברים מוזמנים אך הם נוטים פחות להגיע...) בחצר ריאד מטריף במרכזה השוקק של המדינה (העיר העתיקה של מרקש). ב-23 באוקטובר, סביב שעות הצהריים המוקדמות, אמה חברתי הנפלאה ואני, נקבל את פני המתתפות עם הרבה ורדים, קוקטילים מרעננים, סביב שולחן ארוחת הצהרים באחד הריאדים היפים והמרגשים שיש למרקש להציע, ריאד ברבר המחודש. אותו ריאד ששבה את ליבי בפעם הראשונה, והיה הטריגר לכל ההרפתקאות שיצרתי לי בעיר הורודה אי שם בשלהי 2018. כבר פורשת בפניכן את כל הפרטים שצריך ורצוי לדעת לפני ההרשמה, מיד לאחר מכן מזמינה אתכן לגלול הרבה למטה ולשטוף את העיניים ברגעים מהריטריט האחרון המרקש במאי האחרון. בסופו של הפוסט מצרפת לכם לינקים למפגשי עבר, מהשנים האחרונות להתרשמות נוספת. שניה לפני שמתחילה עם כל הפרטים, דעו שאני תמיד זמינה לשאלות, גם כאלו שאולי לא נראות לכן ואתן מהססות לגביהן, לכל אלו יש בהחלט מקום ואשמח לענות על כל שאלה לעומק. זמינה עבורכן במייל, ומוזמנות לשלוח לי למייל את הוואטס אפ שלכן לשיחה יותר אישית. נתחיל? 

מה? ריטריט של חמישה לילות שישה ימים בעיר הורודה מרקש. הריטריט פונה לנשים וגברים שמדיום הצילום מסקרן אותם. אין צורך בידע בסיסי, כן ממליצה להגיע עם מצלמה דיגיטלית, ואם אתם כבר בתוך המדיום הכי ממליצה להגיע. אפשר להגיע עם טלפון חכם, אך זכרו שאין תחליף למצלמה אמיתית. אם אסתטיקה מרגשת אתכם, חווית ארוח שונה בריאדים בוטיקים קטנים ומוקפדים לעילא, ארוחות סביב שולחם על גגות מרקש, אוכל רחוב ומסעדות שוות יש לי הרגשה טובה שזה הריטריט עבורכן. כבר אפרט מה בלו״ז. 


מתי? 23-26/10/2023 נפגשים בריאד ברבר ב-23 לאוקטובר בשעה 13:00. אני תמיד ממליצה לנחות במרקש יום לפי תחילת הסדנה, בכדי להתחיל את הסדנה רעננות. הריטריט מסתיים בבוקר ה-28 לאחר ארוחת הבוקר. סך הכל חמישה לילות שישה ימים. 


איפה? הריטריט מתקיים בין שני ריאדים במרקש, שנמצאים בתוך העיר העתיקה (המדינה) והמדבר האגפאי. את שני הלילות הראשונים נעביר בריאד ברבר, משם נסע ללילה בגלמפינג מדברי משגע במקום שנקרא סקרבאו ונחזור למרקש לעוד שני לילות בריאד נוסף ויקר לליבי במיוחד ריאד אפ. הריאדים נבחרים בקפידה והם נעימים ומפנקים עם אסתטיקה מטריפה וצוותים נפלאים שיארחו אותנו. הגלמפינג המדברי הוא חויה יוצאת דופן, מדוייקת ומפנקת באיכויותיה ובאסתטיקה שלה. מדבר אבן עם אוהלים מינימליסטים (יש מקלחת ושרותים בכל אוהל), עם צוות אהוב במיוחד. ארוחות לאור נרות, בריכת שחיה מדברית אחת היפות שנראו, שמים זרועי כוכבים וגיטרה שמתנגנת לה ברקע עם שירי ג׳וני מיטשל. הגלמפינג המדברי הוא חוויה עוצרת נשימה עם הרבה מקום להרחיב את הלב והשקט הפנימי, ותרגולי ממדיטציה לאור זריחה. 


טיסות? הזמנת הטיסות באחריותכן המלאה. ישנן טיסות ישירות של אלעל/ארקיע/רויאל מרוקו עד מרקש. מרחק השדה מהעיר הינו 15 דקות במונית. כמו כן יש טיסות קונקשין רבות. מחירי הטיסות נעים סביב ה-550 דולר למזמינם מוקדם. בעלי דרכון ישראלי בלבד צריכים להנפיק ויזה דיגיטלית באתר של הקונסוליה המרוקאית. תהליך שלוקח 1-2 ימים והינו פשוט מאוד. בעלי דרכונים של האיחוד הארופאי  או אמריקאים אינם נדרשים בויזה. 


מהלך הריטריט - במהלך ששת הימים שנשהה יחד נכסה לא מעט סשנים של צילום, גם למידה תאורטית וכמובן הרבה יותר מעשית. אתן טיפים לצילומי איפון, נדבר על קומפוזיציה ואור, ונצלם ונצטלם יחד עם הדרכה צמודה שלי ושל אמה איך לשפר את הפרימים שלכם. בין לבין, נסעד את ליבנו במסעדות שוות ומגוונות, נטעם אוכל רחוב במקומות הכי נכונים, נצא לדרינקים על גגות מרקש, נעסוק בשופינג ממוקד ואיכותי בהדרכתה של אמה חברתי שתתלווה אלינו במהלך כל הסנדה. נבקר בכמה מוקדים ארכיטקטונים היפר פוטוגנים ומרגשים, ונצעד את נפשנו בסמטאות מרקש השוקקות והמכשפות. עצירות מכוונות לעוגיות/מיצים טבעיים וקפה משובח, או פינוק מהסרטים בחמאמים שאין דברים כאלו.. כל הסודות שמורים אצלי ואצל אמה, ואנחנו שם כדי לחלוק אותם עם משתתפי הריטריט. 


מחיר? לרשותינו שישה חדרים שמותאמים לזוג/יחיד.

 3150 יורו לחדר יחיד, 3000 יורו למשתתף בחדר זוגי.

שימו לב שלרשותנו רק שלושה  חדרים ליחיד. מה כלול במחיר? לינה, כל הארוחות במהלך הסדנה, הסעות מאורגנות במהלך הסדנה, טיפול חמאם  וכניסה לאתרים בעיר. מה לא כלול במחיר הסדנה? טיסות, הנפקת ויזה, הגעה מהשדה לריאד, אקסטרא אלכוהול וקוקטילים, אקסטרא טיפולי ספא לבחירתכם. 

תשלום -30% מקדמה בזמן ההרשמה, 70% אחוז המשך תשלום עד ה-15/8/2023 לכל המאוחר. שימו לב שההרשמה הינה סופית, ואינה ניתנת לביטול, אלא אם כן אתם מצאתם משתתף חלופי במקומכם. מומלץ לבטח את הסדנה ברגע רכישת הכרטיס. 


ציוד? מאוד ממליצה להגיע עם מצלה דיגיטלית. אפילו להשאיל לטובת הריטריט ממשפחה/חברים. במידה ואין גם עם טלפון חכם תוכלו להנות מהחוויה וללמוד על מדיום הצילום. ביום האחרון נתכנס יחד לטובת למידה בסיסית של עריכת הצילומים בתוכנת הלייטרום. מאוד ממליצה להגיע עם מחשב נייד, גם לטובת למידת תהליך העריכה וגם לטובת פריקת הצילומים והתרשמות מהתוצרים במהלך הריטריט. 

להרשמה פשוט התבו לי מייל לכתובת הסדנאות או תנו סימן בוואטס אפ ואחזור אליכם. 

0544-514270

mylovelymessworkshop@gmail.com

מקווה שהכוכבים יסתדו לכם ולי באותו קו נפלא שנקרא מרקש ונתראה באוקטובר הקרוב. 

עד אז, מוזמנים להתרשם מהריטריט האחרון, ממש כאן למטה, ובעוד כמה יפהיפים שהיו במהלך השנים, כאן וכאןNo comments:

Post a Comment