28.10.15

Christmas workshop is almost here!

לפני יומים הסתיימה לה סדנאת בולגריה הקסומה. אני רוצה להראות לכן קצת ממה שהיה שם, כי בשביל לראות הכל, תצטרכו להגיע בעצמכן : )הסדנה הבאה תהיה חגיגית במיוחד, וסוף סוף התאריך סופי. הסדנה הבאה תפתח ב-18 לדצמבר, שבוע אחד לפני הכריסמס האמיתי שנחגוג כאן באדום וירוק.. כל הפרטים להרשמה נמצאים בלינק הזה, פשוט תקליקו, אתן שם. מבטיחה שיהיה מהמם!! :)

לפני כל סדנה אני אוספת קבוצה איכותית של ספונסריות, שנותנות מתנות מדוייקות, בסטייל וברוח הסדנה לכל משתתפת, וככה גם היה הפעם. לוחות זמנים (מאוד) צפופים הובילו אותי לאסוף כמה מתנות מכאן מבולגריה, ונראה לי שזו ממש היתה הצלחה! 
היו בסדנאות ספונסריות מוכשרות, מדהימות, נדיבות, ועוד מליון סופרלטיבים.. וכל פעם מחדש אני נהנית משיתופי הפעולה האלו, ויש כמה ספונסרים שחזרים יותר מפעם אחת.. לשמחתי הענקית, לאקה הם כאלו! הם היו ספונסרים בסדנה הראשונה, בסדנאת ישראל הראשונה שלי בסוכות, וגם הפעם. אין כמו לק שחור לשמח בחורה :) והשקיות בד האלו נתפרו כאן בבולגריה, אני אישית התמכרתי למתיקות שלהן!

לבנדר, הסבונים המפנקים, גם מפרגנים בפעם השניה לסדנה. אני ממש ממש אוהבת את הסבונים שלהם, הריחות מאוד עדינים, והם כל כך נעימים לשימוש, מזל שהם שולחים לי כל פעם כמה אקסטרא :) והאריזות שלהם, מושלמות! תודה!!

כי אין סדנאת צילום בבולגריה בלי קרמיקה. פשוט אין. ולמזלי, איך שהוא יצא, שכל הקרמיקאיות הכי הכי מוכשרות מפנקות את המשתתפות בסדנה ביצירות שלהן, ואני, אין מאושרת ממני. אני מכורה לקרמיקה איכותית, מקורית, ונפלאה ממש כמו של מיכל קרן גלמן.  הכוסות האלו כל כך, אבל כל כך יפות ופוטוגניות, שהיה לי ממש קשה להפסיק לצלם אותן. תודה מיכל!
והיו גם המתנות הבולגריות, נרות שעוות הדבורים שאנחנו מכינים בבית (!) שכל משתתפת קיבלה, וכמובן קרם הקסמים של נורה חמותי, שלעולם לא נדע באמת מה יש בתוכו, אבל הוא מרפא כמעט הכל.. 
ברשימת ציוד שהמשתתות מקבלות לפני סדנאות חורף/סתיו אני תמיד כותבת כפפות בלי אצבעות, כדי שיוכלו לצלם..הפעם, הן קיבלו אותן מתנה ממני, ומסבתות בולגריות שסרגו במיוחד עבורן!
שולחן הפרופס שלי, מתמלא מסדנה לסדנה, וכל פעם נשארות עליו מתנות מהספונסריות, שממשיכות להצטלם בפוטוגנית, כמו האייל של יולטה (|ועוד מליון פריטים שלהם שמרכיבים כל סדנה שלי באופן קבוע!) הנרות של ווד וויק וכו׳.. 

פעם, את הקישוט המרכזי של הקיר עשיתי עם אימא שלי כשהגעתי לביקור בארץ. בכשרון רב היא החליפה את מרטין גיסי שבדרך כלל עוזר לי בזה, היה כיף!
מה עוד היה...? מלא פריטים שעשו לנו אוירה סתווית מהממת, שקישטו לנו את החלל והלב, כי אין כמו להיות מוקפות באסטטיקה משובחת, לא...? 

 שלומית אופיר המהמת, שהגיעה הפעם כאורחת שלי בסדנה עם אחותה המקסימה, כבר השתתפה כספונסרית בשתי סדנאות עם תכשיטים מהממים לכל משתתפת. חשבנו שהיא באה לנוח הפעם, ובוקר אחד היא שלפה קופסה עמוסה בתכשיטים וכל משתתפת בחרה פריט. ככה זה כשיש לב רחב :) תודה!! 

היה כיף. היה מושלם. ההי יפה וטעים וסופר פוטוגני, כי הרי זו הסיבה שלשמה הבנות באות, לא...? אני מחכה בהתרגשות גדולה לראות מי תגיע לסדנאת הכריסמס הקרובה, איזה חוויות ניצור שם יחד, איזה תמונות נצלם, וכמה כיף בטוח יהיה. ביום האחרון לסדנה הבנות המקסימות האלו הגיעו להצטלם, אבל הן יקבלו פוסט בנפרד. עד אז, מהרי לשריין את המקום שלך בסדנה הבאה, הפרטים ואיך נרשמים בלינק הזה. נתראה...???

*ושוב, עד שאצליח להתגבר על בעיית הרזולוציה בבלוג, אתן מוזמנות להקליק על התמונות כדי לראות אותן ברזולוציה נאמנה למקור. :( 

ובחיוך גדול, אני מרשה לעצמי רגע של נחת, ואומרת מליון תודות, או יותר נכון 12, לבנות המקסימות שבטח חושבות שרק הן נהנו, ולא באמת יודעות כמה נהנתי גם אני!!!! נשיקות!!

No comments:

Post a Comment