24.4.15

June dates. Bulgaria Workshop

הי! אז הנה אני כאן, עם שתי אופציות לתאריכים חדשים. מה הכוונה..? אז ככה: לא מעט פעמים קיבלתי מיילים ופניות לקיים סדנה באמצע השבוע לשומרות שבת. אני חייבת לציין שהפרוצדורות לא פשוטות, אבל אפשריות, עם כמה שינויים. לכן, אני מפרסמת היום שני תאריכים לחודש יוני. האחד סופ״ש, והשני אמצע שבוע. ההרשמה חייבת להיות סגורה עד לתאריך ה-12 למאי. הסדנה שתקבל ביקוש גבוהה יותר, מן הסתם תצא לפועל.שתיהן יחד לא יהיו אפשריות. או זו או זו :)  אני כותבת כאן שזו תהיה האופציה היחידה לסדנת אמצע שבוע. לא אפתח סדנאות כאלו בהמשך. אז אם אתן בעניין, כדאי לוודא שהיא תתמלא :) בין לבין כל הדיבורים, בואו לשטוף את העיינים בסשן צילומי הילדות שהיה לנו כאן בסדנה האחרונה. המתיקות שם היתה ענקית!

ולפרטים הטכנים: אופציה ראשונה לסדנאת סופ״ש במתכונת המוכרת והמושלמת, בין התאריכים ה-12 ליוני ל-15 ליוני. החזרה לארץ ב-16 ליוני בשעה 8:30 בבוקר. עלות הטיסה לסדנה זו היא פחות מ-100 דולר כרגע!! את כל הפרטים על תוכן הסדנה ועוד תוכלו למצוא כאן למעלה תחת bulgaria workshop .


האופציה השניה היא סדנאת אמצע שבוע בין התאריכים ה-15 ביוני (יום שני) עד ה-18 ביוני (יום חמישי) והחזרה לארץ ב-19 ביוני ב-8:30 בבוקר. שימו לב שהתווסף יום נוסף לסדנה בגלל שאין טיסות בימי חמישי מסופיה לתל אביב. הסדנה תערך במתכונת הרגילה שלה, ובמידה והקבוצה תתמלא, נחליט יחד על אחת משתי האפשרויות: או להשאר יום נוסף בכפר במתכונת אחרת בתוספת תשלום, או שההסעה תעביר אתכן כרגיל לסופיה, בלילה יום רביעי ובאחריותכן לדאוג ללינה לאותו היום הנוסף, וככה תוכלו להנות מהעיר. כשנגיע לגשר, נחצה אותו. תוספת התשלום תהיה 10% למחיר הסדנה. 

אלו שני התאריכים שאפשריים בחודש יוני. סיכויי קלוש שתהיה סדנה בחודש יולי, אנחנו לא מתכננים להיות פה כנראה. נדע בעוד כחודש בערך.. 
אז איך זה עובד? אתן, כן רק אתן, הסדנה פתוחה כרגע לנשים בלבד.. שולחות לי מייל, עם ההעדפה שלכן. סדנת סוף שבוע או אמצע שבוע. במידה ושתי האופציות מתאימות לכן, כתבו לי, ככה בטוח ישוריין לכן תאריך בסדנה שתיפתח. כשיהיו מינימום של 8 נרשמות, אתן אישור לרכישת כרטיסי טיסה, מה שמהווה את אישור השתתפותכן בסדנה. אני באמת ממליצה לכן להזדרז להחליט, ולשמור על מחירי טיסה אטרקטיבים. 


הסדנא שתיפתח ביוני תהיה קיצית אמיתית. זו תהיה סדנה שתשלב כנראה הליכה רגלית, לא ארוכה מידי למפל מים מהמם כמעט בפסגת הר, קרוב לביקתת ציידים.. שווה, לא? הכל כמובן נתון לחסדיו של מזג האויר, שעד עכשיו תודה לאל היה רק בצד שלנו!! 
וכרגיל, אני מתחייבת להפתיע בעוד סדנה קסומה, חדשה, עם קונספט קיצי לגמרי, בצבעים שלא ראיתן עד עכשיו, והפעם, עם ארוחות מתחת לכוכבים. יש מצב שלא תבואו?!?!?
מה תכלס? זהו, בא לכן, שילחו לי מייל. וצינו את התאריך המועדף עליכן, ונתקדם משם. ברגע שיהיו מינימום של 8 נרשמות,  אתן מזמינות כרטיסים והדרך לכאן כבר ממש מתקצרת!
*כמובן שסדנאת אמצע השבוע תהיה לשומרות שבת וכשרות, בגבולות האפשרי. הסדנה תהיה צמחונית לחלוטין, ירקות, פירות, מוצרי חלב ודגים (כשרים). בבולגריה אין הכשר על אף אחד מהמצרכים, אז קחו את זה בחשבון. הבישול יתקיים בסירים חדשים שנקנו לצורך הסדנה, וכך גם כלי האוכל. מעבר לזה.. זה מה שיש לבולגריה להציע :) מקווה שזה יתאים לחלקכן. 
אז קדימה, לא להתמהמה. אם אתן יודעות שבא לכן לחגוג איתנו כאן בבולגריה, שילחו לי מייל מהיר, וככה הטיסה תהיה זולה עבור כולן. 
נתראה ? 
xoxo אפרת

No comments:

Post a Comment